Wynajem sali szkoleniowo – konferencyjnej

SALA SZKOLENIOWO-KONFERENCYJNA GRAWITACJA, jest miejscem w pełni przystosowanym do organizacji konferencji, seminariów, narad firmowych, szkoleń czy spotkań biznesowych. 

Nowoczesna, przestronna (gdyż jest w stanie pomieścić ok. 35 - 40 osób) i odpowiednio wyposażona sala w odnowionym obiekcie (2 piętro z dostępem do windy), pozwoli Państwu na zorganizowanie w pełni profesjonalnego spotkania.

Do największych zalet, jakie posiada sala szkoleniowo-konferencyjna GRAWITACJA, przy Pojezierskiej 97B, zaliczyć można przede wszystkim profesjonalne wyposażenie w nowoczesny, a także niezbędny sprzęt audiowizualny. Sala posiada również klimatyzację i nowoczesny aneks do samodzielnego przygotowania przerwy kawowej lub brunchu. 


Miejsca (krzesła z pulpitami) w sali ułożone mogą zostać w dowolny sposób i odpowiedni do organizowanego przez Państwo spotkania (np. układ szkolny, teatralny, podkowa).

Dodatkowe wyposażenie sali:

  • bezprzewodowy internet Wi-Fi,
  • rzutnik multimedilany,
  • ekran projekcyjny,
  • flipchart i/lub tablica suchościeralna.

Ponadto posiadamy 25 bezpłatnych miejsc parkingowych (ogrodzony, monitorowany teren), aby po dojechaniu do nas, mogli Państwo pozostawić swoje auto bez stresu o wolną przestrzeń. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Dokładamy wszelkich starań, abyście poczuli się Państwo u nas dobrze – zarówno podczas większych spotkań, jak i tych bardziej kameralnych.

REGULAMIN WYNAJMU SALI

FORMULARZ WYNAJMU SALI KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWEJ

Image

Rezerwacja sali

Rezerwacji sali szkoleniowo-konferencyjnej GRAWITACJA, można dokonać poprzez przesłanie skanu podpisanego Zlecenia Usługi Wynajmu Sali

W CELU UZYSKANIA INFORMACJI, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Rejestracją GRAWITACJA – Centrum Rehabilitacji. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 887 070 708, a nasza Koordynatorka pomoże Państwu ustalić szczegóły wynajmu spełniające Państwa oczekiwania.

Drugim sposobem jest wysłanie e-mail na adres: k.mazurkowska@centrumgrawitacja.pl w temacie prosimy o wpisanie „REZERWACJA SALI”.

Prosimy o przekazanie danych do kontaktu, doprecyzowanie daty i zakresu godzin, na którą potrzebujecie Państwo sali. Po wysłaniu zapytania skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić szczegóły rezerwacji.

Cennik wynajmu sali szkoleniowo-konferencyjnej

Rezerwacja do 8 godzin 90 PLN / 60min
Rezerwacja do 16 godzin85 PLN / 60min
(w cyklu szkoleniowym np. 2-3 dniowym)
Rezerwacja powyżej 16 godzin 75 PLN / 60min
(w cyklu szkoleniowym np. 2-3 dniowym)
* Ceny netto, do powyższej kwoty należy doliczyć podatek VAT 23%

Stawka godzinowa (godzina zegarowa) zależy ściśle od liczby godzin wynajmu. Dla większych zamówień udzielamy korzystnych rabatów. Wynajem rozliczamy z dokładnością do 30 minut.

Uwaga! 
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Umów się na pierwszą wizytę lub dowiedz się więcej - Zadzwoń!