W Grawitacji cenimy indywidualne podejście do Pacjenta i dobór odpowiednich form terapii, dlatego turnus dziecka rozpoczynamy od konsultacji fizjoterapeutycznej. Na podstawie badania oraz analizy potrzeb Pacjenta określamy dla niego indywidualny plan terapii, która odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku, w określonej dla dziecka liczbie godzin.

Ponadto, nasze Centrum zadbało o komfort rodziców, by podczas trwającego turnusu mieli przestrzeń do pracy lub odpoczynku w dedykowanym dla nich Pokoju Rodzica, wyposażonym w: wygodne miejsca oczekiwania, duży stół do pracy lub zjedzenia posiłku. Pokój również wyposażony jest w aneks kuchenny: lodówkę, kuchenkę mikrofalową, naczynia (talerze, kubeczki, szklanki i sztućce). Oczekując na pociechę rodzice mogą skorzystać z dostępnej w aneksie wodę mineralną, herbatę, kawę i  słodkie dodatki. Rodzice maluszków mogą także skorzystać z podgrzewacza i przewijaka.

PIERWSZYM KROKIEM DO TEGO BY ZAPISAĆ DZIECKO NA TURNUS REHABILITACYJNY I USTALIĆ DOGODNY TERMIN, JEST:

  1. WYPEŁNIENIE PONIŻSZEGO FORMULARZA:
  1. WYPEŁNIONY FORMULARZ PROSIMY O PRZESŁANIE NA ADRES: kontakt@centrumgrawitacja.pl
  2. W TEMACIE MAILA KONIECZNIE PROSZĘ WPISAĆ: „ZGŁOSZENIE DZIECKA NA TURNUS REHABILITACYJNY” 
  3. Skontaktujemy się z Państwem w przeciągu 3 dni od daty otrzymania Państwa zgłoszenia.
  4. PO POTWIERDZENIU PRZEZ OBYDWIE STRONY: TERMINU I UKŁADU TURNUSU - RODZIC LUB OPIEKUN DZIECKA DOKONUJE PIERWSZEJ WPŁATY W WYSOKOŚCI na konto: 50 1050 1461 1000 0090 3240 2928 ING BANK ŚLĄSKI
  5. TYLKO WPŁATA ZALICZKI GWARANTUJE REZERWACJĘ TERMINU.
  6. Cena 1h terapii w turnusie od 01.10.2023 to 200zł 
  7. ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH W GRAWITACJI: